Rok Krysy a letící hvězda 2020

Pro vaše dotazy jsme vám k dispozici i telefonicky nebo SMS: 739 028 554 (Markétka) a na e-mailu info@adamfengshui.cz

Vaše dotazy můžete psát již nyní zde...

 1. Petra SV napsal:

  Zuzi, mám vchodové dveře v oblasti 1, tedy vliv hádavé hvězdy, kde doporučuješ odstranit vodu, na druhou stranu jsi mi doporučila mít vchodové dveře „ošetřené“ vodou (kov a východní dveře), mám tedy věnec s dlouhými stuhami. Řeším to tak, že oblast 1 uvnitř domu ošetřím „zemí“ – barvy, keramika, kameny, kamenina, obraz lučních květů … ale zároveň nechám na vstupních dveřích věnec se symbolem vody a modrou rohožku, může být?

 2. Andrea napsal:

  Ćím ošetřit Hádavou hvězdu v koupelně a jak ošetřit tiše HVězdu nemoci v ložnici (zvonkohru asi ne, i když tu mám nejradši). Děkuji. Andrea

 3. Eva napsal:

  Bohužel, musím jít spát, za chvíli vstávám. Moc děkuju a ráda si doposlechnu ze záznamu. Opravdu přínosné, ale dnes uždobrou noc. Děkuju

 4. kamila napsal:

  dobrý večer
  mohu poslat plánek bytu až zítra.
  děkuji

 5. Jana napsal:

  Dobrý večer, zdravím, pokud nemám vybarvený plánek, můžu to nějak dodělat? nebo to teď nemá pro mne význam, budu tomu rozumět?

  • Káťa V. napsal:

   Dobrý den, Jani, a umíte si byt sama rozdělit podle BaGua?
   Plánek nám můžete poslat i dodatečně a my ho pro vás zpracujeme..zítra dostanete záznam vysílání, takže není problém podívat se na to později 🙂

 6. Petra SV napsal:

  Ahoj ještě jednou, posledních 14 dní jsme byli všichni doma s kašlem a rýmou, myslím, že jsme si měli pročistit začátek roku :-D. Mám dotaz, myslím, že u někoho trochu zavládlo zděšení, když slyšel charakteristiku Krysy, dá se Krysa „zjemnit“, pokud se přidá do hry den Kondora?

 7. Miloslava Pernická napsal:

  Dobrý večer, mluvila jste o ekzému a kašli. Dceři, 6 let, se před měsícem objevil poprvé v životě ekzém na rukách a teď už jsme 10 dnů doma s kašlem a rýmou. Dalo by se odpovědět na to, proč se to stalo?
  Děkuji, Míla
  Mimo jiné jsem také 18.1. spadla na namrzlém chodníku a dodnes mne bolí koleno.

 8. Naďa napsal:

  Zdravím Vás Zuzko. Chtěla bych se zeptat, 18.1. jsem měla úraz – zvrtla jsem si levý kotník dost ošklivě, musela jsem si vzít neschopenku a prakticky zrušit veškeré pracovní i volnočasové aktivity,které jsem měla naplánované vzhledem k tomu, že nemůžu moc chodit, nikam se nedostanu a jsem jen doma, léčení je minimálně na 4-6 týdnů. Může to mít pro mne nějaký význam vzhledem k tomu, kdy se mi úraz stal?

 9. Eva napsal:

  Děkuju

 10. Eva napsal:

  hezký večer – teplé nápoje…..ale můj vnuk nesnáší teplé nápoje ani jídlo. Co to značí?

 11. Miroslava Uhlířová napsal:

  Pracuji ve firmě, kde je mistrová, která je pedant, na každého řve, neumí jednat s lidmi. Bohužel hrůza. Zajímalo by mě, jak ona dopoledne? Jak ona skončí?

 12. Andrea napsal:

  Dobrý večer, jak je to se zdravím v roce Krysy? Jak ideálně pečovat o zdraví, postarat se o sebe, uzdravovat se. KOnkrétně loni jsme měla výhřez plotýnky a byl to velmi náročné a jedna velká dlouhé zkouška. Jak si můžu „naplánovat“ jako první cíl – uzdravení nebo doléčení se? Ano vytrvalost je jasná, ale doléčení je pomalé, nespěchat, teď neumím ani naplánovat, jak to půjde příští týden.

  Děkuji
  Andrea

 13. Petra SV napsal:

  Ahoj Zuzi a Věru, za prvé Vás zdravím já i Sebíček (ten na Vás kříčel „ahoj teto“ :-D). Jsem nadšená, protože jsem si vyhlédla nádherné kamínkové náušnice, a teď jsem vlastně zjistila, že je potřebuju pro úspěch roku :-D. Zuzi, mám dotaz, v minulém webináři jsi říkala, že kov úplně neodpouští křivé chování nebo podrazy, jak je to přímo v roce Krysy? Opravdu se těším, že na některé tzv. „dojde“.

 14. Miroslava Uhlířová napsal:

  Přeji všem hezký večer, já už jsem dost unavená a přeji si spíše zklidnit. Chci více odpočívat a relaxovat s manželem, protože doposud jsme se jen honili. Jak se k tomu mám postavit?

 15. kamila napsal:

  dobrý den v září 2019 jsme změnila práci ale nebylo to moc dobrá volba
  co ted .neplyne mě voda a jsme netrpělivá a pak agresivní
  co s tím
  děkuji

 16. kamila napsal:

  udělala jsem asi špatné rozhodnutí v září 2019 a stále si to vyčítám ,nyní se mě nelíbí v práci do které jsem se vrátila. ,nevím kudy kam ted jak poslouchám tak právě mě neplyne ta voda a jsem pak agresivní ,děkuji

 17. Hanka napsal:

  Zdravím Zuzko,
  zítra máme kontrolu z ministerstva, doufám, že ty krásně vyznačené šanony zaberou. Hanka

 18. Arllette napsal:

  Jak co nejlépe kompenzovat chybějící 1/4 v oblasti děti/tvořivost a 1/2 oblasti vztahy (oboje v ložnici)? Kor v roce, kdy bychom chtěli mít svatbu a možná i dítě? 🙂 Moc děkuji za tipy! 😀

 19. Naďa napsal:

  Dobrý večer, loni jsem byl na Vašem semináři k roku Vepře a říkala jsem, že mám v levém zadním rohu obýváku (roh SV) obraz majáku, jak do něj buší mořské vlny, až teď jsem si našla obraz stromu se spoustou ptáků s motýly. Myslíte, že to bude vhodné? Zeptala jste se tenkrát, jestli mě život dává zabrat, jestli jsem sama a zda ten maják je alespoň neporušený. Na všechny 3 otázky jsem řekla ano. Až teď jsem našla tento obraz a chtěla bych si trochu vylepšit život. Zde je odkaz, jak vypadá:

  https://www.tapety-mia.cz/cz-detail-11965-obraz-hummingbirds-dance-jednodilny-gold-uzky.html?id_varianty=717828&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=DRMK&utm_content=Obraz+-+Hummingbirds+Dance+-+jednod%c3%adln%c3%bd+Gold+%c3%bazk%c3%bd+135×45&utm_term= Na JV jsou kamna. Nevím, jestli to podle FS je OK. Pokud ne, dá se to něčím napravit?

  Děkuju za odpověď
  Naďa

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.