Klub Adam Feng Shui

Váš prostor pro růst a osobní rozvoj

Aktivujte svoje členství v Klubu na 30 dní za 1 Kč !

Registrace do Klubu

Jak funguje 30 denní trial za 1 Kč?

 • Prvních 30 dní získáte za 1 Kč
  Nebudete-li se členstvím spokojeni, kdykoliv během prvních 30 dnů ho můžete zrušit v členské sekci nebo na e-mailu klub@adamfengshui.cz. Pokud členství zrušíte, další platby vám nebudou účtovány.
 • Cena členství po prvních 30 dnech je 807 Kč/ měsíc
  Platba za členství probíhá automaticky každých 30 dní.
  Po vyplnění registrace autorizujete svou kartu k pravidelné 30 denní platbě počínaje datem objednávky. Na stržení 30 denního poplatku
  vás upozorníme 7 dní předem
  e-mailem
  , abyste mohli své členství kdykoliv zrušit.
 • Platby za členství lze provést pouze platební kartou online. Pokud nemáte platební kartu nebo potřebujete s platbou pomoci, kontaktujte nás prosím na e-mailu klub@adamfengshui.cz.
 • Členství je bez závazku. Kdykoliv ho můžete zrušit v nastavení Klubu nebo e-mailem na klub@adamfengshui.cz.

 

 • Vaše platba probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay a je 100% zabezpečena.

Mentoři Klubu

Zuzana Adam

Hana Trnčáková

Lenka Lukešová

Jana Vožechová

Markéta Pešulová

Láska na první pohled

Vždycky jsem měla blízko k přírodě, toužila po svobodě, ale potřebovala nějaký řád. Práce účetní mě vždycky bavila, ale v určitou dobu jsem začala být unavená z „lidských“ zákonů, které jsou složité, mnohdy nelogické a mění se častěji než počasí. Až mi přišlo do cesty Feng Shui, které učí Zuzka Adam a její tým. Láska na první pohled. Začal se mi hravou a praktickou formou otvírat svět „přírodních“ zákonů, které se nemění podle toho, jak se který poslanec vyspí, ale prostě platí a dá se s nimi podle potřeby pracovat, mnohdy i jen hrát si. Je to radost, když informace, příběhy i čísla do sebe zapadají jako puzzle.

Milada Kuchařová

Pochopila jsem proč, jak, kdy..

O Feng Shui jsem se začala zajímat dávno, už v sedmnácti. Vědomosti čerpané z knih jsem zkoušela uvést do praxe, ale ve skutečnosti jsem žádné výsledky neviděla. Teprve díky Zuzce a její Feng Shui Academy jsem pochopila proč, jak, kdy. A hlavně že je to metoda mnohem komplexnější, kterou není možné pochopit z knih. Já jsem za svou zkušenost s Feng Shui akademií nesmírně ráda a to ještě – v své cestě za poznáním s FSA – rozhodně nekončím.

Petra Svedíková Vávrová

Stále se učit dál...

Zajímat se o Feng Shui a vystudovat třeba Feng Shui Academy je jedna věc. Jiná záležitost je zůstat v kontaktu se Zuzkou, studenty, klienty. Protože dokázat pružně reagovat na to, na co nás upozorňuje náš prostor, to znamená stále se učit dál. A zpětná vazba od kolegů, studentů je to nejcennější, co získávám. Mnohdy názor nebo postřeh druhého člověka v diskuzi pomůže nasměrovat řešení problému ke zdárnému konci. Otevřené podporující společenství je tu hodnotou největší.

Věra Erbenová

Díky Feng Shui objevuji řešení

Být součástí Klubu Adam Feng Shui je pro mě skvělé především proto, že můžu otevřeně mluvit o věcech, které mě baví a zajímají. Ostatní členové mi rozumějí na rozdíl od lidí "tam venku". Když tady řeknu, že nevím, jak na tu svoji Krysu, když ti dva Buvolové to táhnou, tak se na mě nikdo nedívá jako na blázna. Naopak, dostanu pár tipů, jak si se zvířaty poradit. Nebo díky sdílení příběhů a zkušenostem ostatních sama objevím řešení.

Markéta Pešulová

Zuzana Adam

Zakladatelka Klubu Adam Feng Shui
Zuzana Adam je koučem osobního rozvoje, osobním konzultantem a lektorem Feng Shui. Jejím osobním posláním je pomáhat lidem v osobním rozvoji a hledat s nimi možnosti, jak změnit svůj zítřek. Je autorkou online kurzu Feng Shui Academy, autorka knihy Osvoboďte se s Feng Shui, spoluautorka Feng Shui karet a mnoha dalších projektů. „Změňte své okolí a změníte svůj život“ je hlavním mottem akademie – začněte sami aktivně měnit svůj život skrze interiér. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui. Zuzana využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby byla mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže netradičně pohlédnout na váš život díky tomu, že si prohlédne váš byt či dům. Společně s klienty pak pomocí úpravy interiéru obohacuje jejich budoucnost. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, sny a především vědomím o smyslu života. Zároveň dokáže být nesmlouvavě energická a umí trefit „hřebíček na hlavičku“ s obdivuhodnou přesností osobního kouče.

Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám na klub@adamfengshui.cz.